PUUR RIJPLEZIER
DS N°4
PUUR RIJPLEZIER
DS N°4
Stap in de DS N°4
Met een frisse look, een nieuwe naam en een volledig elektrische aandrijflijn zet DS Automobiles een grote stap richting de toekomst. De DS N°4 is leverbaar met zowel een plug-in hybride als een volledig elektrische aandrijflijn. De introductie van de DS N°4 E-Tense markeert de langverwachte komst van de eerste volledig elektrische DS in het C-segment.

Maak kennis met alle
DS N°4 acties
De DS N°4 in een oogopslag
Een beleving die je nooit meer vergeet





motoren
De DS N°4 Plug-in Hybrid is nu nog zuiniger. De bekende plug-in hybride aandrijflijn keert terug met een verbeterde actieradius. De nieuwe 14,6 kWh-accu zorgt voor een elektrisch bereik wat op kan lopen tot 81 kilometer (WLTP). Dit is fors meer dan voorheen. Het systeemvermogen van 225 pk is gelijk gebleven, maar dankzij de nieuwe transmissie (eDCT7) is de acceleratie verbeterd: van 0 naar 100 km/h in slechts 7,1 seconden.
De DS N°4 is ook leverbaar als volledig elektrische E-Tense uitvoering. Onder de motorkap ligt een 213 pk sterke elektromotor, die gevoed wordt door een 58,3 kWh-accupakket. Daarmee is een actieradius tot 450 kilometer mogelijk (WLTP). Dankzij een 11 kW-boordlader en 120 kW snellaadcapaciteit is opladen bovendien snel en efficiënt.
design & Techniek
Het front van de DS N°4 is volledig opnieuw ontworpen, met scherp vormgegeven led-dagrijverlichting die overloopt in het verlichte DS-logo. Ook de achterzijde is subtiel aangepast met een nieuwe bumper en een moderne typografische merkvermelding. Een aflopende daklijn en 19-inch wielen zorgen voor een krachtige uitstraling.
Het interieur is gebouwd rondom comfort, stilte en ergonomie. Een nieuw 10,25-inch digitaal instrumentenpaneel, bekledingsopties zoals Criollo bruin Nappaleder of Alcantara en een DS IRIS infotainmentsysteem zorgen voor een uniek gevoel. Geavanceerde technologieën zoals het onzichtbaar geïntegreerde DS AIR-ventilatiesysteem en een optioneel FOCAL Electra-audiosysteem maken het geheel af.
Ontdek onze DS N°4 voorraad
rijd de DS N°4 zoals jij wilt
Ontdek onze mogelijkheden
kopen
Met ons ruime aanbod aan personenauto’s en bedrijfswagens zit er altijd een model tussen die bij jouw wensen past.
Private lease
Ontdek de Private Lease mogelijkheden bij Wassink Autogroep en rijd een gloednieuwe auto voor een vast en scherp maandbedrag.
Financieren
Kies voor een financiering met een aantrekkelijke rente, waarbij je in maandelijkse termijnen betaald voor een nieuwe of gebruikte auto.
Zakelijk lease
Wij bieden diverse leasemogelijkheden voor zzp’ers en ondernemers die een zakelijke mobiliteitsoplossing zoeken.
Plan een proefrit in de DS N°4
Stap zelf in de prachtige DS N°4 en beleef het hoogwaardige design dat gepaard gaat met ultieme rijprestaties. Benieuwd wat de DS N°4 van jouw dromen je zal gaan kosten? Vraag dan direct een offerte aan. Onze verkoopadviseurs helpen je graag met het samenstellen van jouw droomauto.
© 2025– Alle rechten voorbehouden. Bovenstaande prijs is een adviesprijs, inclusief btw en bpm en alle kosten die gemaakt moeten worden om uw auto rijklaar te maken, exclusief metallic lak en afleverpakket. Type – en vormgevingsfouten voorbehouden. Vanafprijzen voor Private Lease zijn op basis van een contract voor 72 maanden en 5.000 km per jaar.